NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Poniedziałek 19 lutego 2018 r.
Imieniny obchodzą Arnold, Konrad, Marceli

Pomóż Ani i innym - zostań dawcą szpiku!


7 lutego 2018 r. 01:26
Pomóż Ani i innym - zostań dawcą szpiku!

Dzisiaj, 7 lutego, w lipnowskim ratuszu odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące tegorocznej akcji Dzień Dawcy Szpiku dla Ani i Innych. Wolontariusze już 4 marca będą rejestrowali osoby, które mogą okazać się potencjalnymi dawcami krwiotwórczych komórek macierzystych. Akcja odbędzie się w budynku Urzędu Miejskiego oraz Szkole Podstawowej nr 3. Pani Aleksandra Parczewska z fundacji DKMS opowiedziała w jaki sposób można pomóc, kto może zostać potencjalnym dawcą oraz jak wygląda proces pobierania szpiku od dawców. Ze wzruszeniem i radością, swoimi doświadczeniami podzielili się uczestnicy wcześniejszych edycji, którzy okazali się być „genetycznymi bliźniakami”. Burmistrz Paweł Banasik podziękował wolontariuszom za ich zaangażowanie i pomoc w poprzednich edycjach oraz zapewnił o dalszym wspieraniu akcji w naszym mieście.
Nie zapomnij! Już 4 marca możesz zarejestrować się do bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych Fundacji DKMS. Jako Dawca komórek macierzystych dajesz choremu najcenniejszy dar - szansę by żyć!

http://www.bip.umlipno.pl/page,wybory_samorzadowe_2018r,301.htmlhttp://umlipno.pl/download/1518169358.pdfhttp://www.umlipno.pl/pl,page,bud%C5%BCet_partycypacyjny_dla_gminy_miasta_lipna_2018,326.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=DOmBWjJX7WE&feature=youtu.behttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2018_rok,3451.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,szlak_turystyki_pieszej,120.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=OBy53FejKvAhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,teraz_zbieramy_nakretki_dla_nikoli,1830.htmlhttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.ofertyinwestycyjne.pl/js/oferty/184.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://www.umlipno.pl/download/1240304003-lipno.swfhttp://http://http://