NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Sobota 26 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą Filip, Paulina, Marianna

Przekaż 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego


16 stycznia 2018 r. 08:52
Przekaż 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego

Przypominamy, że rozpoczęło się rozliczanie PIT-ów za ubiegły rok. Pamiętajmy, że przy tej okazji możemy wspomóc innych, oddając im 1% swojego podatku. Masz prawo wybrać organizację pożytku publicznego tzw. OPP i przekazać jej 1% podatku należnego, który wynika ze złożonej deklaracji rocznej. Warto też podkreślić, że nic Cię to nie kosztuje a możesz wspomóc tych najbardziej potrzebujących. Organizacje Pożytku Publicznego są wskazane w specjalnym wykazie organizacji uprawnionych do otrzymania 1% podatku. Wykaz ten jest prowadzony przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w formie elektronicznej i jest udostępniany na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej (TUTAJ).

Osoby, które mogą skorzystać z pomocy 1% lub posiadają informacje o osobach (podmiotach) z Lipna z niej korzystających, mogą na e-mail: promocja@umlipno.pl, przekazać nam nazwę organizacji, numer KRS itp., a my przekażemy je mieszkańcom na stronie internetowej.

Lista osób, na rzecz których można przekazać 1% podatku jest widoczna po kliknięciu w banner po prawej stronie (TUTAJ).

http://www.bip.umlipno.pl/page,wybory_samorzadowe_2018r,301.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2018_rok,3451.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,szlak_turystyki_pieszej,120.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=OBy53FejKvAhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.ofertyinwestycyjne.pl/js/oferty/184.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://www.umlipno.pl/download/1240304003-lipno.swfhttp://http://http://