NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 22 marca 2018 r.
Imieniny obchodzą Bogusław, Katarzyna, Oktawian

Wakacyjne zajęcia w bibliotece


14 lipca 2017 r. 11:49
Wakacyjne zajęcia w bibliotece

6 lipca w czytelni lipnowskiej biblioteki odbyły się pierwsze wakacyjne zajęcia dla dzieci. W programie przewidziano: gry planszowe, zabawy integracyjne,spotkania z ciekawymi ludźmioraz warsztaty plastyczne. W pierwszej części dzisiejszych zajęć, dzieci aktywnie działały kolorowymi kredkami na papierze.

Po wspólnym śniadaniu odbyło się spotkanie z Moniką Karczewską, która od urodzenia jest osobą niepełnosprawną ruchowo i porusza się przy chodziku.
Pani Monika z radością w głosie przekonywała młodych, że osoby niepełnosprawne niczym nie różnią się od innych. Też mają marzenia i pragnienia, które chcą zrealizować. I jeśli, ktoś chce coś osiągnąć w życiu, to uda mu się to pod warunkiem, że będzie się starał i pracował. A także, gdy na swojej drodze spotka osoby, które wyciągną do niej pomocne dłonie. Dzisiejsze spotkanie to była świetna edukacja. Dzieci zobaczyły, że można normalnie funkcjonować będąc osobą niepełnosprawną.

Galeria zdjęć

Źródło: MBP w Lipnie

http://www.bip.umlipno.pl/page,wybory_samorzadowe_2018r,301.htmlhttp://umlipno.pl/download/1518169358.pdfhttp://www.umlipno.pl/pl,page,bud%C5%BCet_partycypacyjny_dla_gminy_miasta_lipna_2018,326.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=DOmBWjJX7WE&feature=youtu.behttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2018_rok,3451.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,szlak_turystyki_pieszej,120.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=OBy53FejKvAhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.ofertyinwestycyjne.pl/js/oferty/184.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://www.umlipno.pl/download/1240304003-lipno.swfhttp://http://http://