NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Wtorek 18 czerwca 2019 r.
Imieniny obchodzą Elżbieta, Paula, Marek

Pierwsze urodziny NCL


8 października 2018 r. 07:20
Pierwsze urodziny NCL

6 października w Nowym Centrum Lipna świętowano pierwszy rok działalności NCL. Nowe Centrum Lipna to nowe centrum handlowe otworzone w 2017 roku. Stare targowisko miejskie zostało zastąpione nowoczesnym obiektem. Na ponad 2500 metrach kwadratowych powierzchni hali - z czego 1700 metrów kwadratowych to powierzchnia handlowa - znalazło się miejsce dla 32 sklepów z różnych branż. W klimatyzowanym pomieszczeniu znalazło się również miejsce na kawiarnię, toalety przystosowane także dla osób niepełnosprawnych. 

Burmistrz Paweł Banasik, który w zeszłym roku uczestniczył w uroczystym otwarciu obiektu, złożył prezesowi Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Marcinowi Kawczyńskiemu i osobom zaangażowanym w powstanie Centrum gratulacje z udanej inwestycji i życzenia z okazji pierwszego roku działalności. 

Tego dnia dla klientów przygotowano wiele atrakcji, m.in. akcje promocyjną „Podarunek za rachunek”, tort urodzinowy, pokaz mody. Pokaz powstał przy współpracy z właścicielami sklepów znajdujących się na terenie obiektu. Wręczono nagrody laureatom konkursu na życzenia urodzinowe dla NCL oraz zaprezentowano finał metamorfozy przeprowadzonej przez profesjonalną stylistkę Justynę Rok.

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2019,323.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/download/1530006896.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://