NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 12 grudnia 2019 r.
Imieniny obchodzą Joanna, Aleksandra, Dagmara

Akcja informacyjna „Rodzina 500+” w Lipnie


19 lipca 2019 r. 12:08
Akcja informacyjna „Rodzina 500+” w Lipnie

Od początku lipca w województwie kujawsko-pomorskim trwa akcja informacyjna programu Rodzina 500 plus w rozszerzonej formule. W ramach akcji informacyjnej specjalne busy odwiedzają wszystkie gminy w naszym województwie. Dzisiaj (19 lipca) pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego zawitali do Lipna by informować o rozszerzonym programie "Rodzina 500+”. Spotykali się z mieszkańcami miasta i urzędnikami zajmującymi się obsługą tego świadczenia. Pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przekazali także szereg praktycznych rad dla beneficjentów programu oraz ostrzegli przed próbami oszustw i pośrednikami oferującymi swoje wsparcie w składaniu wniosków.

Od 1 lipca świadczenie przysługuje na każde pierwsze dziecko. Od 1 lipca istnieje także możliwość składania wniosków w formie elektronicznej. Zniesione zostało również kryterium dochodowe, co również wpływa na szybsze rozpatrywanie wniosków i przekazywanie środków.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,azbest,308.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://