NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 14 listopada 2018 r.
Imieniny obchodzą Laura, Emil, Wawrzyniec

Dni Lipna 2018


3 września 2018 r. 09:50
Dni Lipna 2018

Zakończenie wakacji i początek nowego roku szkolnego zbiegł się w tym roku ze świętem naszego miasta – w dniach 1-2 września obchodziliśmy Dni Lipna. Na Placu Dekerta o godzinie 15.00, burmistrz Paweł Banasik oficjalnie otworzył uroczystości, przekazując grupie Seniorów klucz do miasta.

Główna impreza była zorganizowana na PUK Arenie. Na terenie obiektu zaprezentowali się lokalni przedsiębiorcy, instytucje i stowarzyszenia. Na scenie umiejscowionej w centrum PUK Areny swoimi talentami wokalno-tanecznymi pochwalili się podopieczni lipnowskiego Miejskiego Centrum Kulturalnego. Przed występem tegorocznej gwiazdy wieczoru w pozytywny nastrój zebraną publiczność wprowadził Robert Rozmus. Prowadzona przez niego „Kawa z Mlekiem” – familijny program estradowy sponsorowany przez Spółdzielnię Mleczarską w Gostyniu i Poznańską Palarnię Kawy ASTRA – zapewnił dobrą zabawę nie tylko dla najmłodszych. Ważnym punktem imprezy było wręczenie wyróżnień Mecenas Kultury 2017 za wspieranie lipnowskiej społeczności. Wręczono również nagrody zwycięzcom konkursu na Najładniejszy ogródek przydomowy i balkon. Gwiazdą wieczoru był Zenek Martyniuk, który porwał tłum wielbicieli swoimi największymi przebojami – „Przez Twe Oczy Zielone”, „Moja Gwiazda”, czy „Królowa Nocy”. Po pełnym wrażeń koncercie zabawa trwała dalej przy muzyce zespołów Mavers i Activ.

Niedzielne świętowanie upłynęło na sportowo. Na Stadionie Miejskim odbyły się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Lipna oraz mecz pokazowy UKS Lipno – UNIA Wąbrzeźno. Sprawnością fizyczną podczas pokazu walki i samoobrony zaimponowali członkowie Szkoły Sztuk Walki „Czarny Orzeł” z Lipna. Finałem sportowych zmagań na stadionie był mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami samorządów Lipna i Powiatu, zakończony zwycięstwem drużyny Miasta 3-1 (GALERIA).

Do zobaczenia za rok!

http://umlipno.pl/pl,page,budzet_partycypacyjny_dla_gminy_miasta_lipna_2019,326.html#tresc_stronyhttp://www.bip.umlipno.pl/page,wybory_samorzadowe_2018r,301.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://umlipno.pl/download/1530006896.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2018_rok,3451.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,szlak_turystyki_pieszej,120.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=OBy53FejKvAhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.ofertyinwestycyjne.pl/js/oferty/184.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://www.umlipno.pl/download/1240304003-lipno.swfhttp://http://http://