NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Wtorek 23 lipca 2019 r.
Imieniny obchodzą Kinga, Krystyna, Olga

Dzień Wszystkich Świętych – zmiana organizacji ruchu


29 października 2018 r. 11:17
Dzień Wszystkich Świętych – zmiana organizacji ruchu

W najbliższy czwartek Dzień Wszystkich Świętych, dzień zadumy i pamięci o zmarłych, kiedy większość ludzi udaje się na groby swoich bliskich. W związku z tym w okolicy cmentarza  parafialnego przy ul. Szkolnej wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Ul. Szkolna  będzie jednokierunkowa na odcinku pomiędzy ul. Kilińskiego, a ul. Kościuszki (wjazd od strony ul. Kościuszki). Ul. Kilińskiego będzie jednokierunkowa na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Księżycowej (zakaz wjazdu od ul. Księżycowej). Na ul. Szkolnej i ul. Kilińskiego będzie obowiązywał częściowy zakaz zatrzymywania i postoju, parkować będzie można tylko po lewej stronie ulic, zgodnie z kierunkiem jazdy oraz  na terenie zielonym między ulicami Szkolna i Cmentarna. Ul. Cmentarna będzie dostępna tylko dla mieszkańców. 

Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywała od 31.10.2018r. (środa)  od  godz.12ºº do 02.11.2018r. (piątek) do godz. od 18ºº.

fot. Zarząd Dróg Powiatowych w Lipnie - schemat organizacji ruchu

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://