NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 17 lutego 2019 r.
Imieniny obchodzą Zbigniew, Julian, Łukasz

GRYWALIZACJA ZE SŁOWAMI – ŚWIATOWY DZIEŃ SCRABBLE


16 kwietnia 2018 r. 08:00
GRYWALIZACJA ZE SŁOWAMI – ŚWIATOWY DZIEŃ SCRABBLE

12 kwietnia 2018 roku w Sali Kameralnej Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie odbyła się miejsko-gminna grywalizacja, czyli gra w Scrabble. Na zaproszenie organizatorów-uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie i Zespołu Szkół im. M. Konopnickiej w Radomicach odpowiedzieli niezwykli goście: pani Ewa Urbańska – przewodnicząca Rady Miejskiej w Lipnie, pani Małgorzata Arent – Dyrektor SP nr 2 w Lipnie, pani Elżbieta Osiecka – Dyrektor ZS w Radomicach, pani Ilona Wiśniewska – przedstawiciel Biblioteki Gminnej, pani Anna Sawicka-Borkowicz – przedstawiciel MCK w Lipnie i pan Marcin Jaworski – dziennikarz TV Kablowej, fotograf.

„Grywalizacja ze słowami” to działanie projektowe, które wdrożyli do realizacji uczniowie ze wspomnianych szkół wraz z opiekunami, paniami: Małgorzatą Kowalską-Tuszyńską, Joanną Lewandowską i Ingą Rakowską. Od stycznia 2018 roku pracowali nad samodzielnym wykonaniem i ozdobieniem literek; później wytrwale trenowali grę w Scrabble, co wpłynęło na podniesienie kompetencji i świadomości językowej uczniów oraz pogłębienie umiejętności współpracy w grupie. Kreatywność uczniów została zauważona i doceniona, dzięki czemu podczas finałowej grywalizacji z zaproszonymi gośćmi bawili się w świetnej atmosferze i nastroju.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://umlipno.pl/download/1518169358.pdfhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/http://umlipno.pl/download/1530006896.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://