NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 19 czerwca 2019 r.
Imieniny obchodzą Gerwazy, Protazy, Julianna

II Młodzieżowa Sesja Rady Miejskiej w Lipnie


4 czerwca 2018 r. 12:38
II Młodzieżowa Sesja Rady Miejskiej w Lipnie

W ramach obchodów jubileuszu 100. lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, w dniu dzisiejszym (4 czerwca) odbyła się uroczysta II Młodzieżowa Sesja Rady Miejskiej w Lipnie. Młodzi przedstawiciele trzech szkół podstawowych zasiedli na miejscach przeznaczonych dla radnych. Sesja tradycyjnie rozpoczęła się hymnem, po którym uczniowie zaprezentowali widowiska słowno-muzyczne dotyczące historii Polski i odzyskania niepodległości widziane oczami młodego Polaka.

Na zakończenie Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik i Przewodnicząca Rady Miejskiej w Lipnie Ewa Urbańska podziękowali za przybycie i przygotowanie ciekawych prezentacji. Dla młodych radnych, ich kolegów i koleżanek przygotowano poczęstunek – pyszne pizze i lody.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2019,323.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://