NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 21 kwietnia 2019 r.
Imieniny obchodzą Anzelm, Bartosz, Feliks

Jubileusz 80-lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 2 w Lipnie


19 października 2018 r. 06:35
Jubileusz 80-lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 2 w Lipnie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie obchodzi w tym roku Jubileusz 80-lecia istnienia. 18 października uroczystości rocznicowe rozpoczął przemarsz uczniów i nauczycieli do Kościoła p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lipnie, gdzie odbyła się Msza Święta w intencji pomyślności całej społeczności szkolnej. W nabożeństwie udział wzięli Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik i Zastępca Burmistrza Jolanta Zielińska. Emerytowany proboszcz parafii ks. prałat Franciszek Cieślak w pięknym kazaniu nawiązał do ważnej roli wychowania i nauczania młodego człowieka. Po nabożeństwie poczty sztandarowe i wszyscy zebrani przemaszerowali w uroczystym pochodzie do budynku hali sportowej przy SP nr 2, gdzie odbyło się jubileuszowe widowisko nawiązujące do historii placówki i 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Akademię rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Arent witając przybyłych. Głos zabrali zaproszeni goście składając na ręce Pani dyrektor kwiaty, upominki oraz życzenia dla całej społeczności szkolnej. Nie zabrakło chwil wzruszeń związanych ze wspomnieniami dotyczącymi nauczycieli i kolegów. Burmistrz Paweł Banasik wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej Ewą Urbańską przekazali na ręce Pani dyrektor czek jubileuszowy. Pani dyrektor podziękowała zebranym za okazywaną pomoc oraz wieloletnią współpracę. Wręczono okolicznościowe statuetki i podziękowania. Z okazji Jubileuszu nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu oraz pamiątkowego wspólnego zdjęcia.

 

 

 

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2019,323.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/download/1518169358.pdfhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/http://umlipno.pl/download/1530006896.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://