NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 19 czerwca 2019 r.
Imieniny obchodzą Gerwazy, Protazy, Julianna

Lipa MTB Maraton 2 za nami


4 czerwca 2018 r. 06:32
Lipa MTB Maraton 2 za nami

Do wydarzeń promujących Lipno już na stałe dołączyła kolejna wielka impreza sportowa. W sobotę (2 czerwca) odbył się Lipa MTB Maraton 2. Organizatorem imprezy było lipnowskie Stowarzyszenie Zielona Lipa. Maraton współfinansowany był przez Urząd Miasta Lipno, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie. Teren wyścigu był oznakowany i zabezpieczony przez służby porządkowe, ratowników lipnowskiego WOPR-u i strażaków. Przy pięknej pogodzie ponad 250 zawodników z całego kraju zmagało się z wymagającą trasą wiodącą przez malownicze okolice miasta na trzech dystansach: 55km, 28km, 8km. Start i metę usytuowano na terenie PUK Areny, gdzie po zawodach można było zjeść posiłek regeneracyjny i odpocząć po ciężkiej walce. 

To wielkie wydarzenie sportowe, które wpisało się na stałe w cykl imprez sportowych w naszym mieście, to nie tylko dla dobra zabawa dla zawodowców i profesjonalistów. W Lipa MTB Maraton wzięły udział całe rodziny, udowadniając, że rower jest dobry dla każdego - niezależnie od zaawansowania i wieku - wystarczy trochę poćwiczyć. W sobotnich zawodach udział wziął także Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik.
 
We wszystkich kategoriach wręczono pamiątkowe medale, a zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody pieniężne (kategoria OPEN). 

Szczegółowe wyniki dostępne są TUTAJ

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2019,323.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://