NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 17 lutego 2019 r.
Imieniny obchodzą Zbigniew, Julian, Łukasz

Lipnowscy nauczyciele podnieśli kwalifikacje


9 marca 2018 r. 08:09
Lipnowscy nauczyciele podnieśli kwalifikacje

8 marca, grupa nauczycieli z lipnowskich szkół odebrała w ratuszu dyplomy z ukończenia studiów podyplomowych Kolegium Jagiellońskiego – Toruńskiej Szkoły Wyższej. Projekt był realizowany na podstawie umowy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Dwusemestralne zajęcia odbywały się w formie warsztatów praktycznych i służyły doskonaleniu kompetencji wychowawczych oraz umiejętności rozpoznawania i przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym. Zrealizowany program studiów obejmujący m.in. trening umiejętności interpersonalnych, umiejętności rozwiązywania konfliktów i metody terapii w pracy z dzieckiem i rodziną, podniesie efektywność działań wychowawczych w miejskich placówkach edukacyjnych i zainicjuje długofalowe działania na rzecz wzmacniania funkcji profilaktyczno-wychowawczych w tych placówkach.
Dyplomy dla 20 absolwentów wręczył prof. dr hab. Grzegorz Górski. Burmistrz Paweł Banasik pogratulował wszystkim nauczycielom podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet, złożył życzenia i wręczył kwiaty wszystkim Paniom.

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://umlipno.pl/download/1518169358.pdfhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/http://umlipno.pl/download/1530006896.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://