NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 19 czerwca 2019 r.
Imieniny obchodzą Gerwazy, Protazy, Julianna

O rozwoju sieci ciepłowniczej


28 marca 2019 r. 08:46
O rozwoju sieci ciepłowniczej

27 marca w Urzędzie Miejskim w Lipnie odbyła się 6. Sesja Rady Miejskiej. Podczas obrad radni przyjęli m.in. sprawozdanie z realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Przeciwdziałania Narkomanii za 2018 rok oraz sprawozdanie z realizacji rocznego programu współpracy Gminy Miasta Lipno z organizacjami pozarządowymi.

Punkt obrad pn. „Sprawy bieżące i komunikaty” objął prezentację planów rozwoju miejskiej sieci ciepłowniczej. Prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Marcin Kawczyński na przygotowanej mapie przedstawił i omówił rozwój lipnowskiego ciepłociągu. Problem zanieczyszczeń powietrza, zwłaszcza w okresie zimowym jest mieszkańcom Lipna powszechnie znany. Jednym ze sposobów walki ze źródłami tzw. niskiej emisji jest konsekwentny rozwój sieci ciepłowniczej. Mieszkańcy mogą skorzystać z dofinansowań udzielanych m.in. na dołączenie do ciepłociągu w ramach programu „Czyste Powietrze” (więcej o Programie TUTAJ). Prezes PUK-u zaapelował o składanie deklaracji o przyłączenie do sieci ciepłowniczej. Wnioski dostępne są w siedzibie PUK-u oraz do pobrania ze strony internetowej Przedsiębiorstwa.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2019,323.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://