NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Poniedziałek 25 marca 2019 r.
Imieniny obchodzą Maria, Wieńczysław, Ireneusz

Podpisano umowę na przebudowę budynku OSP


9 kwietnia 2018 r. 07:07
Podpisano umowę na przebudowę budynku OSP

6 kwietnia w ratuszu miejskim, podpisano umowę na przebudowę budynku OSP na potrzeby usług świadczonych w środowisku lokalnym. Najkorzystniejszą ofertę w przetargu złożyła firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TYMBUD, Wojciech Szwech, ul. Dębowa 37, Maszewo Duże, 09-400 Płock, która będzie wykonawcą zadania. 
Przedsięwzięcie polega na przebudowie istniejącego budynku strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie z jednoczesną zmianą sposobu użytkowania części obiektu na pomieszczenia dla usług świadczonych w środowisku lokalnym na rzecz osób starszych – utworzenie tzw. klubu seniora.
W ramach zadania zostanie rozebrana część istniejącego budynku, nastąpi zmiana konstrukcji dachu oraz przebudowane zostaną pozostałe pomieszczenia. Na piętrze zostaną zlokalizowane pomieszczenia przeznaczone wyłącznie dla usług świadczonych w środowisku lokalnym, tj.: pomieszczenia socjalne i służbowe, kuchnia, toalety, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz duża sala zebrań – tzw. świetlicowa. Ponadto w budynku zostanie zainstalowana platforma dla osób niepełnosprawnych, wykorzystywana do przemieszczania się z parteru na piętro. 

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2019,323.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/download/1518169358.pdfhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/http://umlipno.pl/download/1530006896.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://