NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 21 listopada 2019 r.
Imieniny obchodzą Albert, Janusz, Konrad

Przebudowa ulicy Ogrodowej w Lipnie


12 czerwca 2019 r. 07:06
Przebudowa ulicy Ogrodowej w Lipnie

W ramach przetargu została zakończona przebudowa ulicy Ogrodowej w Lipnie. Najkorzystniejszą ofertę w przetargu złożyła firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 8, 87-600 Lipno, która była wykonawcą zadania.

Inwestycja obejmowała wykonanie nawierzchni chodników, jezdni i zjazdów do posesji. Zakres prac dotyczył wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego na łącznej długość ulicy ok. 550 mb, położenie chodników z kostki betonowej na powierzchni ponad 600 m2 oraz zjazdów do posesji. Ponadto w ramach założenia przetargu przebudowano skrzyżowania ul. Parkowej, ul. Olszowej, ul. Wiązowej oraz wykonano kanalizację deszczową. Koszt wyżej wymienionego zadania inwestycyjnego wyniósł blisko 650.000 zł, z czego Miasto otrzymało od Powiatu pomoc w formie dotacji celowej w wysokości 100.000 zł. 14 marca br. Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik podpisał w Starostwie Powiatowym w Lipnie umowę na dofinansowanie tej inwestycji.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. wykonało również budowę odcinka drogi do parku o długości 60 mb, która łączy ul. Ogrodową ze ścieżką zdrowia – zwycięskiego projektu w głosowaniu dotyczącym budżetu partycypacyjnego.

Odcinek drogi łączącej park z ul. Ogrodową

Odcinek drogi łączącej park z ul. Ogrodową

Odcinek drogi łączącej park z ul. Ogrodową

Odcinek drogi łączącej park z ul. Ogrodową

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_sejmu_i_senatu_rzeczpospolitej_polskiej_2019,329.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://