NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 22 maja 2019 r.
Imieniny obchodzą Julia, Wiesława, Helena

Spektakl noworoczny „Na wizji...”


19 lutego 2019 r. 06:57
Spektakl noworoczny „Na wizji...”

W niedzielne popołudnie 17 lutego w kinie Nawojka odbyła się premiera spektaklu noworocznego pt. „Na wizji…”. Scenariusz w humorystyczny sposób nawiązywał do zeszłorocznych wydarzeń naszego miasta, m.in. Dni Lipna i wyborów samorządowych. Salwy śmiechu i dobry humor licznej widowni zapewnili znani lipnowianie, którzy zaprezentowali się w zupełnie nowych i zaskakujących rolach. Widowisko zostało wyreżyserowane przez Annę Sawicką-Borkowicz na podstawie zwycięskiego w konkursie scenariusza Małgorzaty Żareckiej-Ziółkowskiej.

W związku z dużym zainteresowaniem i wyprzedaniem biletów, aktorzy zagrali aż trzech spektaklach. Dochód ze sprzedanych biletów w całości zostanie przeznaczony na organizację zajęć i wypoczynku dla dzieci z naszego miasta. 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2019,323.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/download/1530006896.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://