NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Poniedziałek 22 lipca 2019 r.
Imieniny obchodzą Bogna, Brygida, Apolinary

Sukces młodych piłkarzy


18 grudnia 2018 r. 06:31
Sukces młodych piłkarzy

15 grudnia młodzi piłkarze lipnowskiego UKS-u zajęli II miejsce w turnieju „ Unia Cup 2018 ,, w Solcu Kujawskim. Turniej podzielony jest na dwa etapy : eliminacyjny i finałowy , który odbędzie się w styczniu. W trzech turniejach  eliminacyjnych wzięło udział 36 drużyn z województwa kujawsko – pomorskiego. Do Wielkiego Finału Turnieju ( 12.01.2019 r.), awans wywalczyły po 4 najlepsze zespoły z każdego turnieju.

Zawodnicy UKS Lipno trafili do grupy z Wisełką II Fordon Bydgoszcz , której ulegli w pierwszym meczu 2-0, pokonali 4-0 Łokietek Brześć Kujawski po bramkach Jakuba Witkowskiego - 2, Tobiasza Dolińskiego i Gabora Makowskiego. W decydującym meczu o wyjściu z grupy pokonali 3-2 Dąb Barcin, trzy bramki w tym spotkaniu strzelił Witkowski.  W ćwierćfinale doszło do spotkania z Victorią Lisewo, którą zawodnicy z Lipna rozbili 5-0, a gole zdobywali Makowski - 2, Witkowski, Jakub Sikorski i Oliwier Kaczmarczyk.  Półfinał to trudny mecz z Victorią Niemcz wygrany 1-0 , a gola na wagę awansu do finału zdobył Makowski. W finale nasi zawodnicy co prawda prowadzili 1-0 z Wisełką I Fordon po bramce Witkowskiego, ale ostatecznie musieli uznać wyższość zawodników z Bydgoszczy przegrywając 1-3 i zajmując II miejsce w turnieju.

Skład, stoją od lewej: O. Grąbczewski, T. Adamski, K. Bejger, T. Doliński, G. Makowski, B. Wieczorek, B. Gawroński, trener Michał Mielczarek.

klęczą od lewej :  F. Chojnacki, J. Sikorski, J. Witkowski, O. Kaczmarczyk, T. Turowski.        

Info/foto: nadesłane                                                                                                                                                                                             

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://