NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 27 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą Juliusz, Magdalena, Jan

XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom „Czytanie zbliża”


13 czerwca 2017 r. 05:58
XVI  Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom „Czytanie zbliża”

7 czerwca w ramach obchodów Tygodnia Czytania Dzieciom oddział dla dzieci lipnowskiej biblioteki odwiedziła grupa starszaków z Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Doroty Gellner.

Dzieci wykazały się niezwykłą znajomością wierszy patronki przedszkola. Do zabawy słowem posłużyły również wiersze Jana Brzechwy. Nie zabrakło także zagadek literackich dla dzieci. Prowadząca zajęcia bibliotekarka zaprezentowała kolekcję książek-zabawek, wśród których znalazły się książki grające, książki z puzzlami, z ruchomymi elementami, książeczki do przytulania i kąpieli. Na zakończenie spotkania wszystkie przedszkolaki otrzymały upominki ufundowane przez PUK w Lipnie. Biblioteka przekazała w prezencie książkę, natomiast dzieci podziękowały własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Zajęcia prowadziła Agnieszka Lesiak.

 

Źródło: MBP w Lipnie

http://www.bip.umlipno.pl/page,wybory_samorzadowe_2018r,301.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2018_rok,3451.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,szlak_turystyki_pieszej,120.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=OBy53FejKvAhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.ofertyinwestycyjne.pl/js/oferty/184.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://www.umlipno.pl/download/1240304003-lipno.swfhttp://http://http://