NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Sobota 26 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą Filip, Paulina, Marianna

Zostań dawcą szpiku!


19 maja 2017 r. 12:17
Zostań dawcą szpiku!

14 maja w Urzędzie Miejskim odbyła się akcja rejestrowania potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych „Pomóż Małgosi i innym”. Wolontariusze rejestrowali osoby, które mogą okazać się genetycznymi bliźniakami chorych. W Urzędzie dyżurowała rodzina Małgosi, Burmistrz Miasta, Zastępca Burmistrza i Sekretarz Miasta. Na placu Dekerta druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie prezentowali sprzęt strażacki i potencjalne akcje ratownicze. Wolontariusze przez cały dzień zachęcali przechodniów do wzięcia udziału w rejestracji, rozdając ulotki i baloniki. Odzew na tę akcję był bardzo szeroki, a Fundacja DKMS wzbogaciła się o 280. potencjalnych dawców.  

Podczas spotkania podsumowującego akcję Pani Zwolińska, babcia Małgosi, w imieniu swoim i rodziców dziewczynki złożyła podziękowania za wsparcie, zaangażowanie w szerzenie idei dawstwa szpiku i komórek macierzystych wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które pomogły w organizacji tego przedsięwzięcia.

http://www.bip.umlipno.pl/page,wybory_samorzadowe_2018r,301.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2018_rok,3451.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,szlak_turystyki_pieszej,120.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=OBy53FejKvAhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.ofertyinwestycyjne.pl/js/oferty/184.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://www.umlipno.pl/download/1240304003-lipno.swfhttp://http://http://