NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 20 czerwca 2018 r.
Imieniny obchodzą Bogna, Florentyna, Rafał

Konkurs plastyczny - Polak to brzmi dumnie


12 maja 2017 r. 09:54
Konkurs plastyczny - Polak to brzmi dumnie

10 maja  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lipnie odbyło się uroczyste podsumowanie  konkursu plastycznego pt. „Polak to brzmi dumnie - Nasz bohater - Józef Piłsudski i Tadeusz Kościuszko ”. Konkurs skierowany był do uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lipnie i podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy „Koniczynka” w Suminie.

Celem konkursu było upamiętnienie 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego i 200. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki oraz pogłębienie wiadomości z zakresu historii Polski . Na konkurs napłynęły 3 prace wykonane różnymi technikami plastycznymi, które charakteryzowały się dużą wrażliwością artystyczną i estetyką wykonania. Jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników. Bibliotekarze przeprowadzili Quiz z zakresu wiedzy o książce i bibliotece i układanie puzzli z patronami roku 2017. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez bibliotekę.

Prace konkursowe można oglądać na wystawie w MBP w Lipnie – Wypożyczalnia dla dorosłych do 31 maja.

 

Źródło: MBP w Lipnie

http://www.bip.umlipno.pl/page,wybory_samorzadowe_2018r,301.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2018_rok,3451.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,szlak_turystyki_pieszej,120.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=OBy53FejKvAhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.ofertyinwestycyjne.pl/js/oferty/184.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://www.umlipno.pl/download/1240304003-lipno.swfhttp://http://http://