NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Sobota 6 czerwca 2020 r.
Imieniny obchodzą Dominika, Laura, Norbert

Apel Burmistrza Miasta Lipna


9 kwietnia 2020 r. 09:15
Apel Burmistrza Miasta Lipna

Szanowni Mieszkańcy,

święta wielkanocne są wspólnym przeżyciem duchowym i religijnym, ale w tym roku, w czasie epidemii, kontakty są ogromnym zagrożeniem. Tegoroczną Wielkanoc spędzimy inaczej niż zwykle, nasze wspólne uczestnictwo w wielu formach przeżywania tego rodzinnego okresu zostało mocno ograniczone.

Wykorzystajmy mądrze ten niełatwy czas. Nie lekceważmy komunikatów Ministerstwa Zdrowia i Sanepidu. Apeluję do młodzieży, rodziców i osób starszych. Pozostańcie w domu, unikajcie miejsc publicznych i ograniczcie do minimum poruszanie się po mieście. Piękna pogoda kusi potrzebą spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, ale nie pozwólmy, aby ciężka praca personelu medycznego w ostatnich tygodniach poszła na marne. 

Wierzę, że odpowiedzialność, przestrzeganie zaleceń oraz troska o nasze wspólne bezpieczeństwo pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość i będzie gwarantem rychłego powrotu do normalnego funkcjonowania. W tym szczególnym czasie obdarzmy się wzajemnie życzliwością i zrozumieniem. Niech troski i niepokój nie przysłonią Państwu spokoju świętowania.

Burmistrz Miasta Lipna

Paweł Banasik

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczypospolitej_polskiej_-_28_czerwca_2020,337.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://