NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 20 lutego 2020 r.
Imieniny obchodzą Leon, Ludmiła, Eustachy

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka


31 maja 2019 r. 07:37
Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Muzyka i śmiech rozbrzmiewały na terenie przy Nowym Centrum Lipna, gdzie 30 maja odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na dzieci czekały atrakcje, zabawy i konkursy z nagrodami przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejskie Centrum Kulturalne i Miejską Bibliotekę Publiczną w Lipnie, ratowników wodnych i mundurowych: policjantów i strażaków. Najbardziej oblegane były udostępnione tego dnia bezpłatnie zjeżdżalnie, trampoliny i dmuchańce, do których ustawiały się długie kolejki. Dzieci chętnie pozwalały malować sobie buzie, zmieniając się w postacie z bajek i komiksów. Ciekawi i odważni mogli m.in. zapoznać się z pracą policjanta, zrobić sobie zdjęcie z psem ratowniczym, dowiedzieć się jak udzielać pierwszej pomocy, zmierzyć się z wężem strażackim oraz zasiąść za kierownicą radiowozu, wozu strażackiego lub motorówki. Atrakcje czekały również dla mam najmłodszych – przygotowano dla nich prezentacje i pokazy produktów kosmetycznych.

Organizatorami tegorocznego Dnia Dziecka byli: Urząd Miejski, Miejskie Centrum Kulturalne, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejska Biblioteka Publiczna, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, komendy powiatowe państwowej straży pożarnej i policji oraz lipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczpospolitej_polskiej_-_maj_2020,332.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/http://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://