NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 12 lipca 2020 r.
Imieniny obchodzą Jan, Wera, Brunon

Burmistrz Lipna w Zarządzie Unii Miasteczek Polskich


3 grudnia 2019 r. 07:02
Burmistrz Lipna w Zarządzie Unii Miasteczek Polskich

W piątek (29 listopada) w Podkowie Leśnej odbyło się walne zgromadzenie Unii Miasteczek Polskich z siedzibą w Kazimierzu Dolnym – działającego od 25 lat Ogólnopolskiego Dobrowolnego Stowarzyszenia Miast i Gmin, które jest reprezentantem społeczności małych miast. Podczas spotkania, na którym m.in. omawiano kwestię nowego statutu Stowarzyszenia, został wybrany także nowy Zarząd. Dotychczasowy skład poszerzono o nowe osoby, funkcję Członka Zarządu powierzono Burmistrzowi Miasta Lipna Pawłowi Banasikowi. 

Gmina Miasta Lipna przystąpiła w tym roku do Stowarzyszenia Unia Miasteczek Polskich. Radni, podczas IX Sesji Rady Miejskiej w Lipnie (1 lipca br.), jednogłośnie zagłosowali o przystąpieniu do Ogólnopolskiego Dobrowolnego Stowarzyszenia Miast i Gmin - Unia Miasteczek Polskich - jako reprezentanta społeczności małych miast. Unia swoim członkom oferuje szeroką współpracę, wymianę doświadczeń oraz wsparcie w rozwiązywaniu wielu trudnych problemów ekonomicznych i społecznych. Celami Stowarzyszenia są m.in.: wspieranie idei samorządności lokalnej, oraz podejmowanie działań przyczyniających się do gospodarczego i kulturowego rozwoju gmin – miasteczek poprzez współpracę z pokrewnymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi, prowadzenie działalności informacyjnej i wydawniczej oraz promocję i wdrażanie lokalnych inicjatyw kulturowych, gospodarczych i ekologicznych.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczypospolitej_polskiej_-_28_czerwca_2020,337.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://