NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Sobota 6 czerwca 2020 r.
Imieniny obchodzą Dominika, Laura, Norbert

III Festiwal Piosenki Dziecięcej "Z Poezją Doroty Gellner"


27 kwietnia 2019 r. 12:10
III Festiwal Piosenki Dziecięcej

27 kwietnia w kinie Nawojka odbyła się trzecia edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Z poezją Doroty Gellner”. Festiwal zorganizowało Przedszkole Miejskie nr 3 w Lipnie, której patronką jest autorka popularnych wierszy i opowiadań, Dorota Gellner. Dama Orderu Uśmiechu była gościem imprezy oraz przewodniczącą jury oceniającego występy młodych artystów. Wydarzeniu patronował Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik.

Przybyłych gości, rodziców i dzieci oraz sympatyków przedszkola powitała Pani Dyrektor PM nr 3 Krystyna Smolińska. Na scenie lipnowskiego kina wystąpiło blisko 30 uczestników z placówek przedszkolnych miasta, gminy i powiatu. Dzieci ujawniły swój talent aktorski i wokalny w znanych przebojach jak m.in.: „Zuzia -lalka nieduża”, „Ogórek wąsaty” czy „Popatrzcie na jamniczka”. Najmłodsze pokolenie artystów zaprezentowało się  w pięknych przebraniach. Pełna widownia świetnie się bawiła, nagradzając gromkimi brawami każdy występ.

Pani Dyrektor podziękowała za pomoc w zorganizowaniu widowiska oraz wyraziła życzenie, że przyszłoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w równie fantastycznej atmosferze. 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczypospolitej_polskiej_-_28_czerwca_2020,337.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://