NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 9 lipca 2020 r.
Imieniny obchodzą Weronika, Hieronim, Zenon

Nietypowa akcja przed lipnowskim ratuszem


23 czerwca 2020 r. 11:22
Nietypowa akcja przed lipnowskim ratuszem

Gaszyn Challenge to akcja polegająca na robieniu pompek i zbiórce środków na leczenie dzieci. Zapoczątkował ją strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie - stąd nazwa inicjatywy. Jako pierwszy zrobił pompki i wpłacił pieniądze na pomoc, a w nagranym filmiku nominował do akcji kolejne osoby. Popularność akcji odbiła się szerokim echem wśród strażaków, ale także w miarę upływu czasu włączyli się w nią funkcjonariusze innych służb mundurowych - policjanci, strażacy, funkcjonariusze Służby Więziennej oraz strażnicy miejscy. Do tego szczytnego przedsięwzięcia przystąpiły także osoby z całej Polski reprezentujące różne profesje.

W niecodzienny sposób do akcji włączyli się pracownicy lipnowskiego magistratu z burmistrzem Pawłem Banasikiem na czele, którzy podjęli wyzwanie rzucone przez Urząd Gminy Kikół. Przed ratuszem połączyli ćwiczenia z wykonaniem tańca znanego pod nazwą Harlem Shake. Efekt? Zabawne przebrania i choreografia oraz totalne szaleństwo! Całość zebranych środków przeznacza zostanie na pomoc dla Franka Dziemeckiego. Klip nakręcony przez TVK Lipno można oglądać już w serwisie YouTube.

Nominację do dalszego wykonania challenge’u otrzymali:

  1. NZOZ „Lekarze Rodzinni” z Lipna
  2. MOPS Lipno
  3. Radni Rady Miejskiej w Lipnie

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób i podmiotów, które zaangażowały się w realizację tego nagrania, w szczególności TVK Lipno (Michałowi Lewandowskiemu i Marcinowi Jaworskiemu za nagranie i montaż), PUK Lipno (użyczenie autobusu), Fotocubefotobudka (stroje), MCK Lipno (stroje).

Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/raczka-frania?fbclid=IwAR1wZKwaaevWB223GMWr8gTSOQ-hlYCiOMH6cawp5AA3nKuNniBsStWwUAg

 

 

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczypospolitej_polskiej_-_28_czerwca_2020,337.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://