NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 30 września 2020 r.
Imieniny obchodzą Wera, Zofia, Honoriusz

Podsumowanie roku 2019 przez Lipnowski Klub Kyokushin Karate


20 stycznia 2020 r. 06:56
Podsumowanie roku 2019 przez Lipnowski Klub Kyokushin Karate

To niewątpliwie rok, który przejdzie do historii, zarówno pod względem organizacyjnym jak i szkoleniowym. To rok, w którym zdobyliśmy najwięcej najważniejszym tytułów z najważniejszych imprez sportowych. Nasi zawodnicy wzięli udział w kilkunastu imprezach sportowych rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, w tym Mistrzostwach Europy KWU w Berlinie, Mistrzostwach Europy KWF w Portugalii, Mistrzostwach Polski oraz Pucharze Polski. Zdobyliśmy łącznie 68 medali w tym: 31 złotych, 20 srebrnych i 17 brązowych. Najważniejsze tytuły to Vice – Mistrzostwo Europy Juniorów w Kumite -70kg w Portugalii, złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów kumite -65kg w Makowie Mazowieckim, złoty medal Pucharu Polski kumite -65kg Juniorów, srebrny medal Pucharu Polski w konkurencji kumite juniorek młodszych +55kg, brązowy medal Pucharu Polski w kata juniorów we Włocławku oraz 4 złote, 2 srebrne i 2 brązowe medale odpowiednio w kategoriach: młodzików, juniorów młodszych i juniorów z Mistrzostw Makroregionu Zachodniego w Resku ( najważniejsze imprezy sportowe rangi mistrzowskiej z ramienia Polskiego Związku Karate).

Ponad to nasi zawodnicy uczestniczyli w dwóch obozach letnich: obóz letni w Pogorzelicy z udziałem 80 uczestników oraz Międzynarodowy obóz letni w Krakowie z udziałem 270 zawodników z Serbii, Rosji, Niemiec, Izraela, Turcji oraz Polski. Uczestniczyli również w trzech seminariach szkoleniowych: seminarium szkoleniowe w Hamburgu (Niemcy) -na zaproszenie szefa Niemieckiej Organizacji Kyokushin World Federation z udziałem 50 zawodników, seminarium w Bydgoszczy prowadzone przez trenera z Rosji Fiodora Gorbatova z udziałem blisko 40 uczestników oraz seminarium w Krakowie prowadzonym przez sekretarza organizacji KWU senseia Pichkunova. To dzięki tym wyjazdom szkoleniowym nasi zawodnicy zdobywają największe tytuły sportowe w Polsce i Europie.

Ogromnym sukcesem organizacyjnym była organizacja w Lipnie 46. Mistrzostw Polski Seniorów Karate Kyokushin przyznana naszemu klubowi przez Polski Związek Karate. Wiele lat ciężkiej pracy na rzecz Polskiego Związku Karate jak i Polskiej Organizacji Kyokushin jak również zdobywanie największych tytułów sportowych na arenie krajowej i międzynarodowej przez naszych zawodników przyczyniło się, że Polski Związek Karate w 2019 roku przyznał organizację najbardziej prestiżowej imprezy sportowej rozgrywanej w kraju właśnie Lipnowskiemu Klubowi Kyokushin Karate. Równorzędnym partnerem w organizacji stał się Powiat Lipnowski. Patronat honorowy objął Starosta Lipnowski Pan Krzysztof Baranowski oraz Polski Komitet Olimpijski. W 2019 r. LKKK wspierany był przez Urząd Miejski w Lipnie, Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie oraz Powiat Lipnowski. Nasi zawodnicy wyróżniani byli za osiągnięcia sportowe stypendium Burmistrza Miasta Lipna, stypendium Burmistrza Miasta Skępego oraz stypendium i nagrodami Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Również nagrodę finansową Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego otrzymał trener LKKK sensei Paweł Olszewski. Z rąk Starosty Lipnowskiego Pana Krzysztofa Baranowskiego podczas sesji rady powiatu wyróżnienie odebrali trener LKKK sensei Paweł Olszewski oraz zawodnik Szymon Majewski za zdobycie tytułu Vice – Mistrza Europy.

Foto/info: nadesłane, LKKK

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://