NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 25 sierpnia 2019 r.
Imieniny obchodzą Luiza, Patrycja, Ludwik

Rekrutacja do Projektu „Mądrzy Cyfrowi”


11 stycznia 2019 r. 11:09
Rekrutacja do Projektu „Mądrzy Cyfrowi”

Miejskie Centrum Kulturalne w Lipnie zakwalifikowało się do Programu Mądrzy Cyfrowi, którego celem jest edukacja uczniów w zakresie wartości połączona z podnoszeniem ich kompetencji cyfrowych i rozwijaniem postaw odpowiedzialności społecznej.

Efektem wspólnych działań będzie autorski projekt społeczny, który zostanie zgłoszony do konkursu.

Program adresowany jest do uczniów w klas 6 – 7, realizowany będzie od 15 stycznia do 30 kwietnia br. przez MCK w Lipnie w trzech etapach:

Etap I - warsztaty podczas ferii zimowych;

ETAP II - samodzielne przygotowanie prezentacji projektu społecznego przez grupę uczestników;

ETAP III - zgłoszenie powyższej prezentacji na konkurs na najlepszy/najciekawszy projekt społeczny.

Udział w Programie jest bezpłatny.

Zachęcamy dzieci do udział w Ogólnopolskim Projekcie „Mądrzy Cyfrowi”, rekrutacja potrwa do 14 stycznia br.

Więcej informacji oraz formularz zgody na udział dziecka przekaże Państwu prowadząca projekt Małgorzata Żarecka- Ziółkowska –instruktor Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie. Tel. 54 287 24 40.

Źródło: Miejskie Centrum Kulturalne w Lipnie

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_sejmu_i_senatu_rzeczpospolitej_polskiej_2019,329.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://