NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 27 września 2020 r.
Imieniny obchodzą Damian, Wincenty, Kosma

Termomodernizacja Sali sportowej przy ulicy Szkolnej w Lipnie


20 sierpnia 2020 r. 08:08
Termomodernizacja Sali sportowej przy ulicy Szkolnej w Lipnie

19 sierpnia, podczas XVIII Sesji Rady Miejskiej w Lipnie, radni głosowali m.in. nad sprawami finansowymi. Uchwała w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020-2026 była konieczna w związku z przyznanym dofinansowaniem na zadanie pn.: „Termomodernizacja sali sportowej przy ul. Szkolnej w Lipnie”.

Zaplanowana inwestycja obejmuje termomodernizację budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Miasto Lipno – wyżej wymienionej sali sportowej. Wskazane w audycie i dokumentacji technicznej prace są niezbędne do poprawy efektywności energetycznej budynku oraz do przeprowadzenia procesu termomodernizacji. Zakres prac będzie obejmował m.in.: modernizację systemu grzewczego, wymianę instalacji wentylacji mechanicznej, docieplenie stropodachu zaplecza i ścian zewnętrznych, wymianę okien hali, wymianę opraw oświetleniowych żarowych i fluoresencyjnych na ledowe oraz montaż instalacji fotowoltaicznej.

Informacja o przetargu nieograniczonym dotyczącym omawianej inwestycji pojawiła się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Miasta Lipna. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Biuletynu (http://www.bip.umlipno.pl/) w dziale Przetargi. 

Projekt będzie dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach działania 3.3 Efektywność energetyczna w sektorze publicznym i mieszkaniowym.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://