NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 20 lutego 2020 r.
Imieniny obchodzą Leon, Ludmiła, Eustachy

Publiczne Gimnazjum nr 1 mistrzem województwa kujawsko – pomorskiego


31 października 2017 r. 11:38
 Publiczne Gimnazjum nr 1 mistrzem województwa kujawsko – pomorskiego

25 października w Bydgoszczy odbył się finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Trzeci raz z rzędu udział w nim wzięli uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Lipnie. Po bardzo emocjonującym biegu chłopcy wywalczyli mistrzostwo województwa pokonując 21 innych szkół gimnazjalnych. W sztafecie startowało 10 zawodników (uczniowie klasy sportowej i usportowionej )  i każdy z nich musiał pokonać dystans 1000m. Po pierwszej zmianie zawodnicy z Lipna zajmowali piąte miejsce, jednak po drugiej zmianie i bardzo dobrym biegu Szymona Majewskiego wskoczyli na pierwszą pozycję. Zawodnicy, którzy biegli na kolejnych zmianach mimo nacisku reszty stawki utrzymywali pierwszą pozycję. Niezwykle dramatycznie było na ostatniej zmianie gdzie przeciwnicy zmniejszyli dystans do Kacpra Zakrzewskiego. Bój o pierwsze miejsce toczył się do ostatnich metrów , jednak  heroiczny finisz Kacpra nie pozwolił przeciwnikom na odebranie pierwszego miejsca. Sztafeta chłopców pobiegła z ogromnym zaangażowaniem, wolą walki i wiarą w zwycięstwo. Tym sposobem po raz pierwszy w historii gimnazjum sztafeta chłopców wywalczyła tytuł mistrza województwa. Trenerem jest nauczyciel gimnazjum Michał Mielczarek.
Skład sztafety : Daniel Sztankowski, Szymon Majewski, Damian Doliński, Szymon Ciećwierz, Dawid Ciećwierz, Bartłomiej Dubicki, Kamil Piłatowski, Jakub Piłatowski, Michał Kamiński, Kacper Zakrzewski, Przemysław Kowalski. 

Foto, info: nadesłane

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczpospolitej_polskiej_-_maj_2020,332.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/http://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://