NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Piątek 5 czerwca 2020 r.
Imieniny obchodzą Kira, Bonifacy, Waleria

Będzie komunikacja podmiejska??


1 stycznia 1970 r. 00:33
Będzie komunikacja podmiejska??
Władze miasta Lipna, przystępując do prac nad projektem przyszłorocznego budżetu 8 października br. spotkały się z młodzieżą.

Wśród przedstawicieli władz był burmistrz Janusz Dobroś, zastępca burmistrza Wojciech Świtalski i sekretarz miasta, Alicja Letkiewicz-Sulińska. Dosyć licznie zebrali się również radni z przewodniczącą Rady, Marią Turską.

Na spotkanie w Miejskim Centrum Kultury w Lipnie przybyło kilkudziesięciu przedstawicieli młodzieży. Celem spotkania było wysłuchanie propozycji młodzieży w sprawie przyszłości miasta.

Dyskusja była gorąca, co cieszy przedstawicieli władz. Spotkanie miało na celu wywołanie dyskusji na temat rozwoju miasta Lipna z punktu widzenia młodzieży.
Ze strony najmłodszej części lipnowian nie zabrakło propozycji odnowienia oświetlenia parku, oraz utworzenia w Lipnie komunikacji miejskiej.
Nie zabrakło również pytań, np. w sprawie basenu, kina. Propozycją do realizacji, zgłoszoną przez młodzież, jest budowa skateparku. W sprawie wspomnianej już komunikacji miejskiej burmistrz zaproponował, że może to być inicjatywa prywatna, na którą widać już zapotrzebowanie.

Burmistrz Janusz Dobroś dziękuje wszystkim za przybycie i wyraża swoje nadzieje, że następne tego typu spotkanie skupi większą ilość młodych ludzi.

Chcących poznać szczegółowy przebieg spotkania zapraszamy, do lektury sprawozdania, sporządzonego przez pracowników Urzędu Miejskiego.

protokół ze spotkania w formacie *.pdf

(pr)
http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczypospolitej_polskiej_-_28_czerwca_2020,337.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://