NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 24 października 2019 r.
Imieniny obchodzą Marty, Marcina, Rafała

Wieczory gier planszowych i karcianych


10 września 2019 r. 09:09
Wieczory gier planszowych i karcianych

Od połowy października br. w odnowionym budynku strażnicy OSP w Lipnie (ul. Bulwarna 1) będą odbywały się cyklicznie wieczory gier planszowych i karcianych dla Seniorów. Zapraszamy osoby, które w miłym gronie i atmosferze chcą wspólnie spędzić czas przy szachach, warcabach, brydżu i wielu innych tradycyjnych grach towarzyskich.

Spotkania będą stanowiły jeden z elementów oferty zajęć animacyjno – integracyjnych, przygotowanych dzięki realizacji projektu pn.: „Utworzenie i wyposażenie Klubu Senior+ w Lipnie”. W ramach w/w projektu Gmina Miasta Lipna otrzymała dotację z rządowego PROGRAMU WIELOLETNIEGO „SENIOR+” na lata 2015-2020 w kwocie blisko 25 tys. zł. Z uzyskanych środków zakupiono m.in. naczynia, meble, sprzęt RTV, a także gry planszowe i puzzle.

Zapisy w sekretariacie Urzędu Miejskiego. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_sejmu_i_senatu_rzeczpospolitej_polskiej_2019,329.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://