NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Poniedziałek 2 sierpnia 2021 r.
Imieniny obchodzą Karina, Gustaw, Stefan

Nietypowa akcja przed lipnowskim ratuszem


Nietypowa akcja przed lipnowskim ratuszem

Gaszyn Challenge to akcja polegająca na robieniu pompek i zbiórce środków na leczenie dzieci. Zapoczątkował ją strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie - stąd nazwa inicjatywy. Jako pierwszy zrobił pompki i wpłacił pieniądze na pomoc, a w nagranym filmiku nominował do akcji kolejne osoby. Popularność akcji odbiła się szerokim echem wśród strażaków, ale także w miarę upływu czasu włączyli się w nią funkcjonariusze innych służb mundurowych - policjanci, strażacy, funkcjonariusze Służby Więziennej oraz strażnicy miejscy. Do tego szczytnego przedsięwzięcia przystąpiły także osoby z całej Polski reprezentujące różne profesje.

W niecodzienny sposób do akcji włączyli się pracownicy lipnowskiego magistratu z burmistrzem Pawłem Banasikiem na czele, którzy podjęli wyzwanie rzucone przez Urząd Gminy Kikół. Przed ratuszem połączyli ćwiczenia z wykonaniem tańca znanego pod nazwą Harlem Shake. Efekt? Zabawne przebrania i choreografia oraz totalne szaleństwo! Całość zebranych środków przeznacza zostanie na pomoc dla Franka Dziemeckiego. Klip nakręcony przez TVK Lipno można oglądać już w serwisie YouTube.

Nominację do dalszego wykonania challenge’u otrzymali:

  1. NZOZ „Lekarze Rodzinni” z Lipna
  2. MOPS Lipno
  3. Radni Rady Miejskiej w Lipnie

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób i podmiotów, które zaangażowały się w realizację tego nagrania, w szczególności TVK Lipno (Michałowi Lewandowskiemu i Marcinowi Jaworskiemu za nagranie i montaż), PUK Lipno (użyczenie autobusu), Fotocubefotobudka (stroje), MCK Lipno (stroje).

Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/raczka-frania?fbclid=IwAR1wZKwaaevWB223GMWr8gTSOQ-hlYCiOMH6cawp5AA3nKuNniBsStWwUAg

 

 

 

Zdj. nr. 1. Gaszyn Challenge - Lipno
Zdj. nr. 2. Gaszyn Challenge - Lipno
Zdj. nr. 3. Gaszyn Challenge - Lipno
Zdj. nr. 4. Gaszyn Challenge - Lipno
Zdj. nr. 5. Gaszyn Challenge - Lipno
Zdj. nr. 6. Gaszyn Challenge - Lipno
http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,miasto_w_twoim_smartfonie_pobierz_aplikacje_go_lipno,5288.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,podatki_2021,342.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,narodowy_spis_powszechny_ludnosci_i_mieszkan_2021,5042.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2021_rok,4970.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc