NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 25 lutego 2021 r.
Imieniny obchodzą Wiktor, Cezary, Zygfryd

Wyniki głosowania dotyczące budżetu partycypacyjnego na 2021 rok


Wyniki głosowania dotyczące budżetu partycypacyjnego na 2021 rok
Urna z oddanymi głosami

Znamy wyniki głosowania dotyczące budżetu partycypacyjnego na 2021 roku, na który przeznaczone było 100.000,00 zł. Wzorem ubiegłego roku, mieszkańcy w głosowaniu od 20 października do 3 listopada decydowali o tym, na jakie przedsięwzięcia zostanie przeznaczona określona pula pieniędzy z budżetu samorządu. Ze względu na sytuację związaną z pandemią oraz ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Lipnie, głosowanie było prowadzone z uwzględnieniem dodatkowych procedur bezpieczeństwa. Pomimo skrócenia terminu głosowania, zachowany został jednak minimalny regulaminowy czas, w którym można było oddawać głosy, tj. 2 tygodnie.
W tym roku mieszkańcy wybierali spośród dziewięciu poniższych projektów:

  1. Modernizacja ul. Wschodniej
  2. Przebudowa ul. Żeromskiego 
  3. Nowe Centrum Zabaw na łąkach w Lipnie 
  4. Zakup wyposażenia do nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie
  5. Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 5 w Lipnie 
  6. Przebudowa ulicy Parkowej
  7. PIACHOGRA – jeszcze większy plac zabaw na piachach
  8. Budowa obiektu sportowego – kortów tenisowych, otwartych do gry pojedynczej i podwójnej wraz z wyposażeniem
  9. Wyrównanie wewnętrznej drogi komunikacyjnej masą mineralno – bitumiczną (droga dojazdowa do bloków przy ul. Włocławskiej)

W związku z wystąpieniem znacznej ilości głosów nieważnych z powodu braku podpisu oraz oddania głosów przez osoby niebędące mieszkańcami Lipna, Komisja dokonała szczegółowej weryfikacji głosujących w Ewidencji Ludności oraz Rejestrze Wyborców, w celu ustalenia ważności oddanych głosów. Weryfikacja była prowadzona w okresie od 5 do 26 listopada br.
Po przeliczeniu wszystkich głosów oraz weryfikacji ich ważności, Komisja Skrutacyjna stwierdziła następujące ilości głosów ważnych i nieważnych: 619 głosów ważnych, 84 głosy nieważne (łącznie oddano 703 głosy).
W wyniku przeprowadzonych prac ustalono, ze najwięcej głosów ważnych (195) zdobył projekt nr 4: „Zakup wyposażenia do nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie”.

Załączniki:

Protokół z prac Komisji Skrutacyjnej z dnia 27 listopada 2020 r.

Ostateczne wyniki głosowania w ramach budżetu partycypacyjnego Gminy Miasta Lipna na 2021 rok

Zestawienie projektów według liczby głosów ważnych

 

Urna z głosami - kliknięcie spowoduje powiększenie

Urna z głosami - kliknięcie spowoduje powiększenie

Zaklejona urna - - kliknięcie spowoduje powiększenie

Zaklejona urna - - kliknięcie spowoduje powiększenie

Otwarcie urny z głosami - - kliknięcie spowoduje powiększenie

Otwarcie urny z głosami - - kliknięcie spowoduje powiększenie

Wnętrze urny z głosami - kliknięcie spowoduje powiększenie

Wnętrze urny z głosami - kliknięcie spowoduje powiększenie

Wysypanie zawartości urny -  kliknięcie spowoduje powiększenie

Wysypanie zawartości urny - kliknięcie spowoduje powiększenie

Oddane głosy na zgłoszone projekty - kliknięcie spowoduje powiększenie

Oddane głosy na zgłoszone projekty - kliknięcie spowoduje powiększenie

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,narodowy_spis_powszechny_ludnosci_i_mieszkan_2021,5042.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,podziel_sie_1_procentem,5009.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2021_rok,4970.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://
pomoc
pomoc