NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 24 stycznia 2018 r.
Imieniny obchodzą Felicja, Rafał, Tymoteusz

„Nasza Ziemia Zielona 2017” konkurs plastyczny i recytatorski


17 maja 2017 r. 09:23
 „Nasza Ziemia Zielona 2017” konkurs plastyczny i recytatorski

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum i szkół podstawowych z terenu Lipna do udziału w konkursach recytatorskim i plastycznym „Nasza Ziemia Zielona 2017”.

Cele konkursów to m.in.: edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży, wzrost zainteresowania otaczającą przyrodą i uwrażliwienie na jej piękno oraz doskonalenie umiejętności artystycznych.

Konkurs recytatorski przeznaczony jest dla uczniów ze szkół podstawowych, a konkurs plastyczny dla uczniów gimnazjum.

Tematyka konkursów dotyczy otaczającej przyrody, a zgłoszeń dokonują poszczególne szkoły do 31 maja br.

Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody, m.in. rowery, lornetki oraz gry planszowe. Nagrody są dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych Regulaminach.

Zachęcamy do wzięcia udziału w  konkursach.

Regulamin konkurs recytatorski

Regulamin konkurs plastyczny

http://www.umlipno.pl/pl,page,bud%C5%BCet_partycypacyjny_dla_gminy_miasta_lipna_2018,326.htmlhttp://umlipno.pl/userfiles//1procent%20do%20zakładki.pdfhttps://www.youtube.com/watch?v=DOmBWjJX7WE&feature=youtu.behttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2018_rok,3451.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,szlak_turystyki_pieszej,120.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=OBy53FejKvAhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,teraz_zbieramy_nakretki_dla_nikoli,1830.htmlhttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.ofertyinwestycyjne.pl/js/oferty/184.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://www.umlipno.pl/download/1240304003-lipno.swfhttp://http://http://