NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 12 grudnia 2019 r.
Imieniny obchodzą Joanna, Aleksandra, Dagmara

Festiwal Balonowy 2019


8 sierpnia 2019 r. 07:12
Festiwal Balonowy 2019

Cześć Lipno!
Na czwartek mamy następujące plany:

- od ok. 18.00 do ok 20.00 chcemy polecieć na Waszym niebie, start w okolicach miasta z przelotem nad samym miastem. Wszystko zależy oczywiście od warunków pogodowych.
- ok. 20.30 ruszamy z pokazem Ogień&Muzyka&Światło, którego głównymi bohaterami będą piękne kolorowe balony oraz niesamowita grupa JumpFire Fireshow.

Szczegóły co do planowanego miejsca startu balonów podamy maksymalnie do pół godziny przed startem.

Powyższy plan może ulec zmianie, dlatego proszę proszę proszę, abyście uniknęli niespodzianek, sprawdzajcie nasze media społecznościowe. To tam będziemy umieszczali najświeższe informacje z placu boju.

Od dziś niebo nad Kujawsko-Pomorskim robimy bardziej kolorowe! To wszystko za sprawą Festiwalu Balonowego 2019, który w dniach 7-11.08 zawita do Rypina i okolic, Golubia Dobrzynia, Lipna oraz Skępego. Ugościmy w naszym pięknym regionie około 20 balonów, w tym gości zza granicy. Poranki i popołudnia będziemy nad Waszymi głowami, zaś wieczorami stworzymy niepowtarzalne naziemne artystyczne show w połączeniu z pokazami Ogień&Muzyka&Światło. Do tego spotkania, animacje, warsztaty, poczta balonikowa oraz przejazdy z palnikami.

Śledźcie nas na facebooku, dołączajcie do wydarzeń oraz obserwujcie nas na Instagramie.
Grupa HiFly
https://www.instagram.com/grupahiflyballoons/

W najbliższych dniach, to na tych kanałach będziemy dostarczali Wam coraz to nowszych newsów oraz informacji o przygotowanych niespodziankach. To tam będziecie mieli bieżącą informację o pokazach i lotach.

Program jest dynamiczny i zależy od warunków pogodowych, pierwsze szczegóły już wkrótce !

Info: nadesłane, Grupa HiFly

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,azbest,308.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://