NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Poniedziałek 20 maja 2019 r.
Imieniny obchodzą Aleksander, Bernardyn, Bazyli

I sesja nowej Rady Miejskiej w Lipnie


19 listopada 2018 r. 12:07
I sesja nowej Rady Miejskiej w Lipnie

Dzisiaj, 19 listopada w auli Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie, odbyła się pierwsza sesja ósmej kadencji Rady Miejskiej w Lipnie. Przed sesją, o godzinie 9.00 w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lipnie odprawiona została msza święta.

Radę Miejską w Lipnie w kadencji 2018-2023 tworzy 15 radnych wybranych 21 października br. w wyborach samorządowych; nowo wybrani radni otrzymali wcześniej zaświadczenia o wyborze na radnego natomiast w dniu dzisiejszym  złożyli ślubowanie. Uroczyste ślubowanie złożył również wybrany na kolejną kadencję Burmistrz Miasta Lipna – Paweł Banasik.

Głównymi punktem pierwszych obrad były wybory przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady. Do momentu wyboru nowego przewodniczącego obrady były prowadzone przez radną Annę Domeradzką. W tajnym głosowaniu dokonano wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej w Lipnie, którym został Grzegorz Koszczka. Funkcję wiceprzewodniczących powierzono Wojciechowi Maciejewskiemu oraz Kamilowi Komorowskiemu.

Poniżej pełen skład Rady Miejskiej w Lipnie z podziałem na okręgi wyborcze:   

Okręg wyborczy nr 1: Anna Sawicka-Borkowicz

Okręg wyborczy nr 2: Grzegorz Andrzej Koszczka

Okręg wyborczy nr 3: Anna Domeradzka

Okręg wyborczy nr 4: Jerzy Andrzej Ożdżyński

Okręg wyborczy nr 5: Czesław Andrzej Bykowski

Okręg wyborczy nr 6: Wiesława Tyfczyńska

Okręg wyborczy nr 7: Zbigniew Janiszewski

Okręg wyborczy nr 8: Maria Jolanta Bautembach

Okręg wyborczy nr 9: Zbigniew Bogdan Napiórski

Okręg wyborczy nr 10: Dariusz Kamiński

Okręg wyborczy nr 11: Wojciech Maciejewski

Okręg wyborczy nr 12: Sebastian Lewandowski

Okręg wyborczy nr 13: Jakub Krzysztof Klaban

Okręg wyborczy nr 14: Miłosz Cezary Makowski

Okręg wyborczy nr 15: Kamil Komorowski

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2019,323.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/download/1530006896.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://