NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Wtorek 18 lutego 2020 r.
Imieniny obchodzą Konstancja, Maksym, Bernadeta

II Festiwal Smaku NCL


15 lipca 2019 r. 06:56
II Festiwal Smaku NCL

Kapryśna pogoda nie wystraszyła mieszkańców Lipna i okolic, którzy tłumnie przybyli na tegoroczną drugą edycję Festiwalu Smaku. Impreza odbyła się w minioną sobotę 13 lipca na terenie przy Nowym Centrum Lipna. Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Po oficjalnym otwarciu nie zabrakło pokazów i degustacji związanych z konkursem kulinarnym dla lokalnych wystawców, którzy w ten sposób promowali kulinarne dziedzictwo regionu. Na suto zastawionych stołach zagościły tradycyjne potrawy i słodkości.

Punktualnie o godzinie 15.00 rozpoczęła się „Bitwa na dwie wielkie patelnie”, w której zmierzyły się ze sobą drużyna burmistrza Pawła Banasika i grupa starosty Krzysztofa Baranowskiego. Włodarze powiatu i miasta pod okiem finalistów znanego programu MasterChef - Joanny Studnickiej i Mariusza Szweda, przygotowali dla obecnych na terenie NCL 1000 porcji do degustacji. Organizatorzy zadbali nie tylko o podniebienia gości. Dla najmłodszych czekały zjeżdżalnie i dmuchańce.

Gwiazdą wieczoru była Ewelina Lisowska. Piosenkarka wraz z publicznością zaśpiewała swoje największe przeboje, a po koncercie chętnie fotografowała się z fanami i rozdawała autografy. Zwieńczeniem dnia był koncert lipnowskiego zespołu Kavoo  i zabawa taneczna.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczpospolitej_polskiej_-_maj_2020,332.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,azbest,308.htmlhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/http://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://