NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 21 listopada 2019 r.
Imieniny obchodzą Albert, Janusz, Konrad

III Lipa MTB Maraton


3 czerwca 2019 r. 07:04
III Lipa MTB Maraton

Blisko 300 miłośników kolarstwa górskiego zmagało się w sobotę (1 czerwca) z wymagającą trasą wiodącą przez malownicze okolice Lipna. Po raz trzeci odbył się Lipa MTB Maraton. Organizatorem imprezy było lipnowskie Stowarzyszenie Zielona Lipa. Maraton współfinansowany był przez Urząd Miasta Lipno, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie. Teren wyścigu był oznakowany i zabezpieczony przez służby porządkowe, ratowników lipnowskiego WOPR-u i strażaków. Zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach: 55km, 28km i 8km. W tym roku atrakcją na najdłuższych trasach był przejazd przez wymagający odcinek krytego toru motocrossowego. W zawodach udział wziął także Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik. Start i metę usytuowano na terenie PUK Areny, gdzie po zawodach można było zjeść posiłek regeneracyjny i odpocząć po ciężkiej walce. Także najmłodsi mogli wziąć udział w konkurencjach sprawnościowych oraz konkursach ekologicznych zorganizowanych na terenie obiektu. Podczas imprezy można było zarejestrować się do bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych Fundacji DKMS.

We wszystkich kategoriach wręczono pamiątkowe medale, a zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody pieniężne (kategoria OPEN). Dodatkowe wyróżnienia nagrodzone zasłużonymi i  gromkimi brawami otrzymali zawodnicy za postawę fair play i pomoc udzieloną innym uczestnikom podczas maratonu.

Szczegółowe wyniki dostępne TUTAJ

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_sejmu_i_senatu_rzeczpospolitej_polskiej_2019,329.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://