NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 27 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą Juliusz, Magdalena, Jan

Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży


20 czerwca 2017 r. 07:43
Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży

17.06.2017 roku w Limanowej odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży "One World One Kyokushin" z udziałem 500 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Austrii, Czech i Węgier. To największy Międzynarodowy Turniej jaki odbywa się w Kraju oraz zaliczający się do największych w Europie. 

To prawdziwy sprawdzian był dla naszych zawodników na zakończenie sezonu. Ostatni wyjazd i ogromny sukces. Na tak poważny turniej wyjechało zaledwie 4 zawodników z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate zdobywając 3 medale. Złoto wywalczył Szymon Majewski w kumite (walki) młodzików 14-15 lat - 60 kg wygrywając kolejno 5 walk, pokonując min. w ćwierć finale zawodnika z Wielkiej Brytanii oraz Ukraińca w pół finale oraz srebrny medal wywalczył w konkurencji kata. Drugi srebrny medal zdobyła Marta Majewska w konkurencji kata. Marta goni swojego brata jeśli chodzi o wyniki sportowe. W tym sezonie Marta w konkurencji kata po raz pierwszy zajęła drugą lokatę, do tej pory zdobywała tylko złote medale. Podopieczni sensei Pawła Olszewskiego 4 Dan należą do grona najlepszych zawodników w Europie, Szymon Majewski posiada złoty i brązowy medal ME natomiast Marta Majewska  jest numer 1 w kraju.

http://www.bip.umlipno.pl/page,wybory_samorzadowe_2018r,301.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2018_rok,3451.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,szlak_turystyki_pieszej,120.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=OBy53FejKvAhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.ofertyinwestycyjne.pl/js/oferty/184.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://www.umlipno.pl/download/1240304003-lipno.swfhttp://http://http://