NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 21 kwietnia 2019 r.
Imieniny obchodzą Anzelm, Bartosz, Feliks

Nowy budynek na jubileusz 40-lecia istnienia przedszkola


15 października 2018 r. 06:42
Nowy budynek na jubileusz 40-lecia istnienia przedszkola

Zespół Przedszkoli Miejskich nr 1 im. Czesława Janczarskiego w Lipnie obchodzi w tym roku Jubileusz 40-lecia istnienia. Uroczystość z tej okazji została połączona z otwarciem dobudowanego do istniejącego budynku nowego dwukondygnacyjnego obiektu. 12 października Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik wspólnie z Panią dyrektor Jolantą Wenderlich dokonali otwarcia nowego budynku. Na parterze i piętrze zostały zlokalizowane sale dydaktyczne, sanitariaty, szatnie, pomieszczenie porządkowe i gospodarcze. Inwestycja została dofinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego ws. projektów dotyczących rozwoju bazy edukacji przedszkolnej.

Po zwiedzaniu i wpisaniu się do pamiątkowej księgi, goście udali się do budynku Liceum Ogólnokształcącego, gdzie odbyła się część artystyczna. W krótkiej prezentacji multimedialnej przedstawiono historię placówki. Gromkimi brawami nagrodzono artystyczne popisy dzieci, które pochwaliły się na scenie talentami wokalnymi, tanecznymi i recytatorskimi.

Głos zabrali zaproszeni goście składając na ręce Pani dyrektor kwiaty, upominki dla przedszkola oraz wspaniałe życzenia dla całej społeczności przedszkolnej. Pani dyrektor podziękowała zebranym za okazywaną pomoc oraz wieloletnią współpracę. Wręczono statuetki i podziękowania osobom zaangażowanym w powstanie nowego budynku. Z okazji Jubileuszu nie mogło zabraknąć także urodzinowego tortu.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2019,323.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/download/1518169358.pdfhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/http://umlipno.pl/download/1530006896.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://