NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Poniedziałek 30 listopada 2020 r.
Imieniny obchodzą Justyna, Andrzej, Konstanty

Lipnowscy radni podjęli wyzwanie Gaszyn Challenge (+ FILM)


Lipnowscy radni podjęli wyzwanie Gaszyn Challenge (+ FILM)

Zasady akcji GaszynChallenge są bardzo proste. Jednostki czy też osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek, przysiadów lub brzuszków. Nominowani po wykonaniu zadania rzucają wyzwanie kolejnym, powiększając w ten sposób grono osób zaangażowanych w szlachetną akcję. 

Radni Rady Miejskiej w Lipnie zostali nominowani do wykonania zadania przez burmistrza Pawła Banasika i pracowników lipnowskiego ratusza. Wcześniej to oni wykonywali ćwiczenia w ramach akcji robienia pompek i zbiórce środków na pomoc dla Franka Dziemeckiego.

Podczas nadzwyczajnej „sesji” lipnowscy radni w głosowaniu jednogłośnie podjęli decyzję o przystąpieniu do akcji. Jednocześnie w głosowaniu nominowano do dalszego wykonania challenge’u lipnowskie szkoły podstawowe.

Klip nakręcony przez TVK Lipno można oglądać już w serwisie YouTube.

Radni Rady Miejskiej w Lipnie składają serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które zaangażowały się w realizację tego projektu.

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/raczka-frania?fbclid=IwAR1wZKwaaevWB223GMWr8gTSOQ-hlYCiOMH6cawp5AA3nKuNniBsStWwUAg

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://
pomoc
pomoc