NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Poniedziałek 30 listopada 2020 r.
Imieniny obchodzą Justyna, Andrzej, Konstanty

Przebudowa ulic w mieście - informacje o przetargach


Przebudowa ulic w mieście - informacje o przetargach

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Miasta Lipna widnieje informacja o dwóch nowych przetargach nieograniczonych na realizację przedsięwzięć pn. "Przebudowa ul. Jabłoniowej nr 171128C wraz ze skrzyżowaniami z ul. Narcyzową i Malinową w Lipnie" oraz "Przebudowa ulic w mieście – ul. Olszowa i ul. Kusocińskiego"

Zakres prac w przypadku przebudowy ul. Jabłoniowej wraz ze skrzyżowaniami z ul. Narcyzową i Malinową w Lipnie obejmuje m.in.: przebudowę jezdni o długości 325 mb wraz z przebudową wyżej wymienionych skrzyżowań, wykonanie odwodnienia do kanalizacji deszczowej, chodnika i przebudowę zjazdów do posesji.

Drugi ogłoszony przetarg - Przebudowa ulic w mieście - ul. Olszowej i Kusocińskiego - obejmuje m.in.: wykonanie odcinka drogi 227 mb z kostki betonowej, z czego 60 mb ul. Kusocińskiego i 167 mb ul. Olszowa.

Szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionych przetargów można uzyskać na stronie Biuletynu (https://www.bip.umlipno.pl) w zakładce Przetargi.

Zdj. nr. 1. Przebudowa ulic w mieście - informacje o przetargach
Zdj. nr. 2. Przebudowa ulic w mieście - informacje o przetargach
Zdj. nr. 3. Przebudowa ulic w mieście - informacje o przetargach
http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://
pomoc
pomoc