NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Sobota 29 stycznia 2022 r.
Imieniny obchodzą Franciszek, Zdzisław, Zenon

Nowości w ofercie kulturalnej MCK-u


Nowości w ofercie kulturalnej MCK-u
Logo Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie

Warsztaty dziennikarskie i "Kryminał na podwieczorek" to nowe pozycje w ofercie zajęć Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie. 

Jeśli chcesz poznać smak dziennikarskiej przygody, warsztaty dziennikarskie są dla ciebie. Przekonasz się, że interesujące tematy masz wokół siebie. Nauczysz się przeprowadzać wywiady i robić profesjonalne reportaże. Wyjdziesz w "teren" i popracujesz. Jeśli lubisz czytać, będziesz miał okazję recenzować książki dla młodzieży i dzielić się swoimi opiniami z innymi.
Przyjdź, jeśli uwielbiasz czytać kryminały i rozwiązywać detektywistyczne zagadki, a uwiera Cię nadmiar wolnego czasu na emeryturze. Porozmawiasz o przeczytanych książkach, poznasz tajniki kryminalistyki, przeczytasz nowości wydawnicze, a może napiszesz recenzję, by podzielić się swoimi wrażeniami? A może spróbujesz swych sił jako detektyw lub wymyślisz własną historię z dreszczykiem? Zawsze jest dobry czas na rozwijanie swoich zainteresowań.  

Zapisy w sekretariacie MCK
Oferta zajęć na sezon 2021/22 Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie

Źródło: Miejskie Centrum Kulturalne w Lipnie

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,miasto_w_twoim_smartfonie_pobierz_aplikacje_go_lipno,5288.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/pl,page,podatki_2022,342.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,narodowy_spis_powszechny_ludnosci_i_mieszkan_2021,5042.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_%E2%80%93_harmonogram_na_2022_rok,5555.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc