NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Piątek 27 listopada 2020 r.
Imieniny obchodzą Ksenia, Walerian, Franciszek

Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasta Lipna na 2017

Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasta Lipna na 2017 rok ma zastosowanie do wszystkich zwierząt bezdomnych, w tym w szczególności do psów i kotów przebywających w granicach administracyjnych miasta Lipna. Realizację działań w zakresie przeciwdziałania bezdomności, zapewnienia bezdomnym zwierzętom domowym miejsca w schronisku i odławiania bezdomnych zwierząt prowadzą przy wzajemnej współpracy:

1.      Podmiot prowadzący schronisko, z którym gmina ma podpisaną stosowną umowę o wzajemnej współpracy i powierzeniu realizacji zadań objętych programem – tj. Eko Schronisku Dla Zwierząt „Zielone Pole” Ostrowite 50A, 87-400 Golub-Dobrzyń.

2.      Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Lipnie, poprzez pełnienie funkcji koordynatora działań dotyczących ograniczenia populacji zwierząt bezdomnych. Odławianiem objęte będą bezdomne zwierzęta, pozostawione bez opieki, w stosunku, do których nie istnieje możliwość ustalenia ich właściciela lub innej osoby, pod której opieką dotychczas pozostawały, a w szczególności zwierzęta chore lub zagrażające życiu, zdrowiu i bezpieczeństwu ludzi. Odławiane zwierzęta zostaną niezwłocznie przewiezione do schroniska dla zwierząt na mocy zawartej umowy przez Gminę Miasta Lipna.

Od pon. do pt. w godz. 7.15 – 14.15 ranne, bezdomne i zagrażające bezpieczeństwu zwierzęta należy zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Lipnie, pokój numer 18 lub pod numerem 54 288 42 56. Po godz. 14.15 i weekendy takie przypadki prosimy zgłaszać się na policję. W następnej kolejności informacja przekazana zostanie do pracowników Urzędu Miejskiego i do schroniska.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://
pomoc
pomoc