NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 22 października 2020 r.
Imieniny obchodzą Halki, Filipa, Przybysława

DKF zaprasza na film „Koliber”


DKF zaprasza na film „Koliber”

Dyskusyjny Klub Filmowy Se(a)ns  zaprasza w piątek 23.10.2020 r. o godz. 18.00 na film „Koliber” oraz spotkanie z aktorką Agatą Buzek.
Uwaga! 
W związku z nowymi obostrzeniami wydarzenia kulturalne mogą odbywać się w kinie pod warunkiem udostępnienia widzom 25% miejsc.

Opis filmu: Joey (Jason Statham), weteran wojny w Afganistanie, po traumatycznych przeżyciach na froncie i ucieczce przed sądem wojskowym trafia do środowiska londyńskich bezdomnych. Pewnego dnia dostaje szansę wykorzystania cudzej tożsamości, aby powrócić do normalnego życia. Gdy trafia do ulicznej jadłodajni dla bezdomnych, poznaje zakonnicę Cristinę (Agata Buzek), która postanawia mu pomóc. Bohater znajduje pracę w restauracji i stopniowo układa sobie życie. Co okaże się silniejsze? Przebaczenie, o którym mówi przeżywająca kryzys wiary siostra zakonna, czy pragnienie zemsty na oprawcach dawnej przyjaciółki?  
Film „Koliber” to doskonały, mroczny thriller, w którym nie sceny akcji są najważniejsze, lecz pytania o istotę człowieczeństwa i odkupienia win (czego oczywiście w żadnym stopniu nie oddaje zwiastun). 

 

Źródło: nadesłane, Dyskusyjny Klub Filmowy Se(a)ns

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://
pomoc
pomoc