NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Piątek 21 czerwca 2024 r.
Imieniny obchodzą Alicja, Marta, Alojz

Impreza z okazji Dnia Dziecka i Matki


Impreza z okazji Dnia Dziecka i Matki
Impreza z okazji Dnia Dziecka i Matki - Nowe Centrum Lipna

Radosna atmosfera panowała w środowe popołudnie - 5 czerwca br. - na terenie przy Nowym Centrum Lipna, gdzie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka i Matki. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Miejskie Centrum Kulturalne i Urząd Miejski w Lipnie przy udziale Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lipnie, służb mundurowych: Komendy Powiatowej Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lipnie. Licznie przybyłe rodziny powitali burmistrz Paweł Banasik i Przewodniczący Rady Miejskiej w Lipnie Kamil Komorowski, życząc wszystkim udanej zabawy.

Na dzieci czekały zabawy i konkursy z nagrodami, pokazy taneczne i zmagania sportowe. Najbardziej oblegane były udostępnione tego dnia bezpłatnie zjeżdżalnie i dmuchańce, do których ustawiały się długie kolejki. Fundatorami nagród i atrakcji był m.in.: Urząd Miejski w Lipnie i Rada Miejska w Lipnie. Dzieci chętnie pozwalały malować sobie buzie, doczepiać kolorowe włosy i robić zmywalne tatuaże. Ciekawi mogli zapoznać się z pracą policjanta, strażaka i ratownika, dowiedzieć się jak udzielać pierwszej pomocy, zmierzyć się z wężem strażackim oraz zasiąść za kierownicą radiowozu, wozu strażackiego lub skutera wodnego. Odważni najmłodsi mogli spróbować podstaw jazdy konnej podczas przejażdżki przygotowanej przez Ośrodek Rehabilitacji i Rekreacji Konnej "Złoty Konik" z Jastrzębia. Odbyła się także akcja "Bookcrossingu" - panie z lipnowskiej książnicy "uwalniały" książki doradzając i przekazując zainteresowanym ciekawe lektury.

W trakcie wydarzenia prowadzona była zbiórka Fundacji Siepomaga - "Razem dla Elizki" - strona zbiórki

Galeria zdjęć - Dzień Dziecka i Matki 2024 - fanpage Urzędu Miejskiego w Lipnie

Data publikacji; 5 czerwca 2024 r.

https://umlipno.bipgov.net/p,wybory_uzupelniajace_do_senatu_rzeczypospolitej_polskiej_-_21_lipca_2024_r,380.htmlhttp://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.pl https://umlipno.pl/download/1712751696.pdfhttps://umlipno.pl/pl,news2,cieple_mieszkanie_%E2%80%93_informacja_o_programie,6034.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,podatki_2024,342.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1663589098.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,rfil,5845.htmlhttps://umlipno.pl/download/1663568852.jpghttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_%E2%80%93_harmonogram_na_2024_rok,6553.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/https://www.strefa.gda.pl/https://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://voxly.pl/lipnohttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttps://meteo.imgw.pl/dyn/?osmet=truehttps://internet.gov.pl/http://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc