NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Wtorek 15 czerwca 2021 r.
Imieniny obchodzą Jolanta, Wiola, Wit

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021


Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (plakat informacyjny, źródło: GUS)

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczyna się już jutro 1 kwietnia br. Z tej okazji Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zaprasza na jutrzejsze spotkanie z cyklu "Śniadanie ze statystyką" Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.00 i  odbędzie sie w formie online na platformie Webex (dołączenie do spotkania w linku poniżej).

Plan spotkania i link do dołączenia

Od 1 kwietnia 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Pamiętaj, że udział w spisie to Twój obowiązek wynikający z ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r.
Obowiązkową metodą jest samospis internetowy. Wejdź już 1 kwietnia na stronę spis.gov.pl i wypełnij formularz spisowy.
Jeżeli nie możesz tego zrobić we własnym zakresie, odwiedź najbliższy urząd gminy.

Gminny Punt Spisowy dla mieszkańców miasta Lipna, mieści się w siedzibie Urzędu Miejskiego, Plac Dekerta 8, 87-600 Lipno.
Osoby chcące skorzystać ze stanowiska komputerowego (celem przekazania danych w ramach samospisu  internetowego), mieszczącego się w siedzibie Urzędu Miejskiego, Plac Dekerta 8, powinny skontaktować się z pracownikami Gminnego Biura Spisowego w celu umówienia spotkania odnośnie samospisu internetowego:
- telefonicznie, pod numerami telefonów: 54 288 42 11,  54 288 42 19 
- drogą mailową: sekretariat@umlipno.pl, rolnictwo@umlipno.pl, 

Na terenie całego budynku, w którym swoją siedzibę ma Gminne Biuro Spisowe obowiązują następujące zasady:
- obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką jedna lub wielorazową,
- zachowanie odpowiedniego dystansu od innych osób, 
- osoby chcące skorzystać ze stanowiska komputerowego, zobowiązane są do posiadania własnych środków ochrony osobistej oraz własnych przyborów piśmienniczych.
W pracach spisowych może wziąć udział wyłącznie osoba zdrowa. Nie może brać udziału osoba objęta kwarantanną, która przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych.
Osoby niepełnosprawne umawiające się na spotkanie powinny zgłosić potrzebę udogodnień związanych ze swoją niepełnosprawnością.

Nie możesz wykonać samospisu internetowego? Zadzwoń na infolinię 22 279 99 99 i spisz się przez telefon.
Jeśli nie spiszesz się przez Internet ani przez telefon, skontaktuje się z Tobą rachmistrz telefonicznie lub bezpośrednio, aby przeprowadzić spis.

Ulotka informacyjna - spisz się przez telefon (plik PDF)

Ulotka informacyjna - samospis przez internet (plik PDF)

Źródło: Główny Urząd Statystyczny

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,podatki_2021,342.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,narodowy_spis_powszechny_ludnosci_i_mieszkan_2021,5042.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2021_rok,4970.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc