NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 25 listopada 2020 r.
Imieniny obchodzą Katarzyna, Erazm, Klemens

Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Unii Miasteczek Polskich


Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Unii Miasteczek Polskich

8 października br. w Warszawie odbyło się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Unii Miasteczek Polskich. Wśród zaproszonych gości był między innymi Michał Cieślak -  minister w Kancelarii Premiera odpowiedzialny za sprawy samorządu terytorialnego. Tematyką spotkania było m.in. wyznaczenie przedstawicieli ze strony UMP do zespołów roboczych i grup roboczych Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W spotkaniu uczestniczył burmistrz Paweł Banasik, który został wybrany jako przedstawiciel do Zespołu Do Spraw Edukacji, Kultury i Sportu oraz Zespołu Do Spraw Ustrojowych. Burmistrz Lipna otrzymał ponadto rekomendację Zarządu Stowarzyszenia UMP do reprezentowania Stowarzyszenia na Kongresie Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy (CLRAE). CLRAE skupia przedstawicieli władz lokalnych i regionalnych, reprezentujących łącznie ponad 200 tysięcy samorządów z 47 krajów członkowskich Rady Europy.

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://
pomoc
pomoc