NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 21 lipca 2024 r.
Imieniny obchodzą Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Summerfest 2024 - podziękowania (+ galerie zdjęć)


Summerfest 2024 - podziękowania (+ galerie zdjęć)
Publiczność Summerfest 2024

Szanowni Państwo!

Za nami kolejna edycja fantastycznego wydarzenia, które rozpoczęło symbolicznie tegoroczne wakacje - Summerfest. Impreza ma coraz większy zasięg i charakter oraz coraz większe rzesze fanów, którzy specjalnie przyjeżdżają w ten czas do Lipna, by doskonale się bawić. Tłumy pod sceną robiły wrażenie i wynagrodziły tygodnie wytężonej pracy wszystkich organizatorów.

Pragnę serdecznie podziękować tym, bez których to wydarzenie nigdy by się nie odbyło - współorganizatorom – Panu Staroście Lipnowskiemu Krzysztofowi Baranowskiemu oraz Prezesowi Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Panu Marcinowi Kawczyńskiemu.

Cieszę się, że dzięki doskonałej współpracy udało się stworzyć niezapomnianą imprezę, którą wszyscy będziemy długo wspominać. 

Słowa wdzięczności kieruję do wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie organizacyjne i techniczne. Pracownikom Starostwa Powiatowego w Lipnie, a szczególnie Agnieszka Grzywaczewska i Damian Siedlecki. Pracownikom PUK-u za zadbanie o czystość i porządek. Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej z Lipna i powiatu lipnowskiego, funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Lipnie wspieranych przez funkcjonariuszy z innych jednostek, obsadzie karetki pogotowia lipnowskiego szpitala, ratownikom z lipnowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, profesjonalnej ekipie firmy ochroniarskiej, pracownikom Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lipnie za czuwanie nad Państwa bezpieczeństwem na terenie obiektu NCL. Paniom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Lipnie za przygotowanie suchego prowiantu. Za aktywne włączenie się w organizację dziękuję również moim pracownikom z Urzędu Miejskiego w Lipnie.

Szczególne podziękowania kieruję przede wszystkim do Was – Drodzy Goście!

Dziękuję za to, że mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie. Dziękuję za wszelkie pozytywne słowa, za serdeczność, za Wasze radosne uśmiechy, żywiołowy odbiór i entuzjazm jakimi obdarzyliście występujących artystów – Power Play, Elektryczne Gitary, Dawid Kwiatkowski, C-BooL. To Wasza obecność sprawiła, że to sobotnie wydarzenie miało tak niepowtarzalny charakter i klimat.

Mam nadzieję, że ta potężna dawka dobrej muzyki i wspaniałego show była na tyle zróżnicowana i bogata, że każdy znalazł coś dla siebie i dostarczył Państwu niezapomnianych wrażeń.

Wierzę, że kolejne tak profesjonalnie przygotowane imprezy, przebiegną w równie miłej, bezpiecznej i radosnej atmosferze i cieszyć się będą również Państwa obecnością.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Burmistrz Miasta Lipna

Paweł Banasik

Pełne galerie zdjęć na fanpage`u Urzędu Miejskiego w Lipnie – linki poniżej:

Oficjalne rozpoczęcie imprezy - wydarzenia towarzyszące
Koncert - Power Play
Koncert - Elektryczne Gitary
Koncert - Dawid Kwiatkowski
Koncert - C-Bool

 

 

https://umlipno.bipgov.net/p,wybory_uzupelniajace_do_senatu_rzeczypospolitej_polskiej_-_21_lipca_2024_r,380.htmlhttp://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.pl https://umlipno.pl/download/1712751696.pdfhttps://umlipno.pl/pl,news2,cieple_mieszkanie_%E2%80%93_informacja_o_programie,6034.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,podatki_2024,342.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1663589098.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,rfil,5845.htmlhttps://umlipno.pl/download/1663568852.jpghttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_%E2%80%93_harmonogram_na_2024_rok,6553.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/https://www.strefa.gda.pl/https://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://voxly.pl/lipnohttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttps://meteo.imgw.pl/dyn/?osmet=truehttps://internet.gov.pl/http://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc