NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Piątek 21 czerwca 2024 r.
Imieniny obchodzą Alicja, Marta, Alojz

VIII Lipnowski Bieg Uliczny za nami


VIII Lipnowski Bieg Uliczny za nami
Uczestnicy VIII Lipnowskiego Biegu Ulicznego

4 września w Lipnie na PUK Arenie odbył się VIII Lipnowski Bieg Uliczny z cyklu Grand Prix woj. Kujawsko - Pomorskiego na 10 km. Organizatorem biegu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie, Urząd Miejski w Lipnie. Współorganizatorami byli: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko- Pomorskiego, WOPR Lipno i Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie.

W biegu głównym na 10 km wzięło udział 125 uczestników z całej Polski. Podczas trwania imprezy odbywały się także biegi dla dzieci w których udział wzięło ponad 100 młodych sportowców. Wśród uczestników biegu rozlosowano w loterii nagrody. Każdy uczestnik na mecie otrzymał sadzonkę drzewka dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Dobrzejewice. Po biegach dla wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek. Podczas trwania imprezy prowadziliśmy akcję na rzecz odzysku aluminiowych puszek po napojach Fundacji RECAL ( EVERY CAN COUNTS , Każda Puszka Cenna, RECAL i SforAE ) dostarczyła dla uczestników biegu napoje izotoniczne. Przez cały czas trwania biegu była prowadzona zbiórka pustych puszek po napojach, które trafia do recyklingu.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Kamil Szymaniak, drugi był Dawid Klaybor, a trzeci Maciej Tomaszewski. Wśród kobiet zwyciężyła Natalia Klaybor, druga była Agnieszka Kujach, a trzecia Agata Malicka-Zacniewska. Najlepszym ratownikiem WOPR został Witold Orcholski. Najlepszym mieszkańcem z Lipna był Jakub Rzymski, wśród pań najlepsza była Weronika Gębarska.

Medale, puchary i nagrody wręczali Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik, Członek Zarządu Województwa Kujawsko - Pomorskiego Aneta Jędrzejewska, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lipnie Krzysztof Spisz.

Wyniki szczegółowe znajdują się na stronie

Wszystkie dzieci biorące udział w biegach otrzymały pamiątkowe medale zaś najlepsi pamiątkowe puchary. Dla dzieci udostępniono darmowe zjeżdżalnie dmuchane. Dzieci otrzymały również musy owocowe i soki od firmy Dawtona w Lipnie oraz ciepły posiłek.

Podziękowania kierujemy dla Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie (za pomoc w organizacji biegu oraz za udostępnienie miejsca na bieg) dla Lipnowskiego WOPR (za zabezpieczenie medyczne biegu) Miejskiemu Centrum Kulturalnemu (za obsługę nagłośnienia biegu) Lipnowskiej Policji i OSP Lipno i Rowerowe Lipno (za zabezpieczenie trasy) Nadleśnictwo Dobrzejewice (za sadzonki drzewek).

Patronami medialnymi byli : Tygodnik Lipnowski, CLI Tygodnik Regionu Lipnowskiego, Terazlipno i Info Lipno.

Galeria zdjęć: (bieg dla dzieci), (bieg dla dorosłych)

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie

https://umlipno.bipgov.net/p,wybory_uzupelniajace_do_senatu_rzeczypospolitej_polskiej_-_21_lipca_2024_r,380.htmlhttp://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.pl https://umlipno.pl/download/1712751696.pdfhttps://umlipno.pl/pl,news2,cieple_mieszkanie_%E2%80%93_informacja_o_programie,6034.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,podatki_2024,342.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1663589098.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,rfil,5845.htmlhttps://umlipno.pl/download/1663568852.jpghttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_%E2%80%93_harmonogram_na_2024_rok,6553.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/https://www.strefa.gda.pl/https://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://voxly.pl/lipnohttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttps://meteo.imgw.pl/dyn/?osmet=truehttps://internet.gov.pl/http://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc